סוכנות המרצים פרפקט - הרצאות הזמנות הרצאות, סדנאות ומופעים

 משרד: 03-7284154 נייד: 0544-351577 פקס: 050-8974087 אתר הבית


יואב יוכפז, מרצה בתחומי "ניהול וכישורי חיים", מתמחה בייעוץ ופיתוח אישי וארגוני בנושאים פורצי דרך וחדשניים.
הנושאים הייחודים בהם מתמקדת ExSale  שבניהולו, נמצאים בחזית המחקרים העולמיים מתחומי הניהול, הגנטיקה,

הפסיכולוגיה, חקר המוח ומדעי התנהגות. 

כלל הפעילויות מקנות ערך מוסף רב ליחידים וקבוצות בכל הקשור לתפקוד אישי וארגוני בסביבה דינמית ומשתנה.
חזונה של ExSale הינו בהעצמת תפקוד האדם והארגון, תוך הענקת ערך הדדי, כמנוף לצמיחה בריאה ואיכותית

 

פעילויות מרכזיות:

 הרצאות ממוקדות בכישורי חיים וחדשנות.

 הרצאות ניהוליות בנושאי "חדשנות ניהולית לתוצאות".​

 סדנאות מקור להעצמה אישית וארגונית.

 מחקרים בנושא פיתוח יכולות אישיות וארגוניות. 

 מתן שירותי ייעוץ והנחייה למנהלים.

 קיום פעילויות "שוברי שגרה" למנהלים ועובדים.

 

כלל הפעילויות נסמכות על מחקרים אקדמיים מובילים בארץ ובעולם ופועלים במישור האישי, הקבוצתי והארגוני.

התכניות מודולרית ומותאמת לצורכי הלקוח וכוללת מבדקים, שירותי ייעוץ מקצועיים, סדנאות פיתוח מנהלים,

הרצאות למידה והעשרה, ליווי, אימון והדרכה אישית לבעלי תפקידים עם מחויבות לתוצאות!

 
ExSale מנוהלת על ידי יוכפז יואב, מרצה, יועץ ומאמן בעל ניסיון רב בנושאי פיתוח יכולות אישיות וארגוניות לתוצאות.
בהכשרתו בעל M.B.A במנהל עסקים, B.Sc.TE במדעים והוראה מאוניברסיטת ת"א.

יואב מביא עמו ניסיון ניהולי, עסקי והדרכתי עשיר במסגרת תפקידים בכירים בארגונים מובילים בהם שימש בסקטור הפרטי והציבורי ובהם כמנהל ההדרכה ב"תעשייה האווירית לישראל", כיועץ בכיר בחברות ייעוץ ופיתוח הדרכה, כיועץ ארגוני לחברת "טבע" בתהליכי שינוי, כדירקטור פיתוח עסקי בינלאומי בחברות הייטק מובילות ועוד.


במהלך שנות עבודתו הרבות כמנחה, יועץ ומאמן נתן שירותי ייעוץ, אימון והדרכה ליחידים וחברות. בין החברות והארגונים נמצאים גופים מובילים ובהם בנק הפועלים, מערך לוטם והמערך הפסיכוטכני בצה"ל, חברת טבע, המכון הישראלי לניהול, חברות מתחום הבריאות, חברות מתחום הבנייה (צרפתי שמעון בע"מ), דלק מערכות אנרגיה, אוניברסיטת תל אביב, מכללת אפקה, המכללה האקדמית ביפו, תעשייה אווירית לישראל ועוד... ​

להלן מבחר מהרצאותיו המבוקשות:

"עיצוב האישיות הניהולית"
מהו הגורם המרכזי להצלחה בניהול? מה מייצר מנהלי על? כיצד ניתן לפתח את אישיות המנהל להעצמת תפקודו והישגיו? שאלות אלו ונוספות עמדו במרכזם של מחקרים באוניברסיטאות המובילות בעולם, ובהן ייל, אוקספורד סטנפורד ועוד. הממצאים הובילו לשינוי תפיסתי בכל הקשור לתכניות פיתוח מנהלים. מעולם הניהול השגרתי, נפתחו דלתות לתובנות מתחומי חקר המוח, גנטיקה ופסיכואנליזה. תובנות הנוגעות לאופן בו מתעצבת אישיותנו והשפעתה העצומה על חיינו.

"אינטליגנציה רגשית למנהלים"
אוניברסיטת הרווארד מצאה במחקריה שאחד מכלי הניהול המתקדמים בעולם הנו אינטליגנציה רגשית. מחקרים עדכניים גילו שהמנהל שלכאורה נחשב כדמות רציונלית משתמש בחיי היומיום באינטלקט רק ב 20% מהמקרים לעומת 80% מהממד הרגשי. תחום זה של האינטליגנציה הרגשית פותח צוהר לעולם מרתק המציג כיצד יכול האדם להכיר ולהתמודד עם רגשותיו ורגשותיהם של אחרים באופן שימקסם את סיכויי הצלחתו בכל תחום ובפרט בתחומי הניהול.

"תקשורת ועבודה בצוות"
"תקשורת ועבודת צוות" מתבססת על אסטרטגיה מובילה וחדשנית המתמקדת בהעצמת המערך האנושי בארגון, מנהלים ועובדים והקניית ראייה עסקית. עבודת צוות נכונה יוצרת צוות סינרגטי ועוצמתי למימוש יעדי הארגון. עבודת צוות מהווה מנגנון המגשר בין החזון הארגוני לתוצרים הרצויים, תוך צמצום ומניעת מגוון רב של גורמים מעכבים ומכשולים פנימיים וחיצוניים. במסגרת הפעילות יגובשו העובדים ליצירת צוות מלוכד ומנצח הפועל מתוך עולם ערכים וחזון משותף.

"שפת גוף וכריזמה"
כמה פעמים מצאתם את עצמכם תוהים מה יש באדם או באשה מסוימת שכל כך מהנה להיות בחברתם? כיצד זה שיש אנשים שאנו מקשיבים בשקיקה למוצא פיהם? מדוע יש אנשים מרתקים ומושכים יותר לעומת אחרים? האם גם אני יכול להיות אחד כזה ואם כן כיצד? במסגרת נושא זה נבין מה נדרש כדי להציג נושא באופן משכנע, נכיר את המשמעויות הסמויות של שפת הגוף, נענה על השאלה מהי כריזמה, נסקור את התכונות והמאפיינים של אנשים כריזמטיים ונלמד כיצד נהפוך לכאלה.

"הפסיכולוגיה של ההחלטה" 
קבלת החלטה לרוב פירושה היא קבלת אחריות!. איכות הניהול הינה תוצר ישיר של איכות החלטות המנהל. כאשר החלטות טובות מקדמות אותנו בחיים והחלטות שגויות גורמות לנזק עם כל המשמעויות האישיות הנלוות לכך. במסגרת נושא זה נכיר סוגי החלטות, נתוודע לגורמים המביאים אותנו לקבלת החלטות שגויות ונקבל כלים ומתודולוגיות יישומיות לקבלת החלטות טובות ואיכותיות.  ​

"חשיבה תוצאתית"
"חשיבה תוצאתית" מהווה גישה חדשנית וחיונית לארגונים של ימינו המתפקדים בסביבה של חוסר וודאות ומציאות בה אין כל הבטחה בשום פעולה שאנו נעשה שהיא תוביל אותנו לאן שאנו רוצים להגיע!. ארגונים המיישמים "חשיבה תוצאתית" יוצרים בידול אסטרטגי בינם לבין מתחריהם בשוק, דבר הבא לידי ביטוי לרוב בתוצאות עסקיות מוצלחות ועמידה ביעדים. "חשיבה תוצאתית" מהווה אחד מהנושאים החמים והאקטואליים ביותר הקיימים ומציגה מתודולוגיה חשיבתית מתקדמת בארגונים מכווני תוצאות. הנושא מרתק ומשלב תובנות פרקטיות ואקדמיות בשילוב דוג' מהעולם העסקי בחברות וארגונים בארץ ובעולם.

 

"לחץ ושחיקה בארגונים"
לחץ ושחיקה בארגון מהווה את אחד הגורמים המרכזיים לאובדן מוטיבציה בעבודה ומכאן להידרדרות איטית אך בלתי נמנעת בכל יעדי הארגון. התמודדות נבונה עם תופעה וויראלית זו הינה חיונית להצלחתו של הארגון. הסדנא מתבססת על אסטרטגיה מובילה וחדשנית המתמקדת בהעצמת המערך האנושי בארגון, מנהלים ועובדים. במסגרת אסטרטגיה זו מועצמת זיקת המחויבות של שכבת ההנהלה והעובדים לחזון הארגון, מטרותיו וערכיו. פעילות המובילה לנאמנות ותפקוד יתר חיובי, החיוניים להפגת ממדי הלחץ והשחיקה והמרתם למקדמי תמריץ ועשייה חיובית.

"קוד המצוינות בשירות"
"מצוינות בשירות" הינה הגדרה לאסטרטגיה מובילה וחדשנית המתמקדת בהעצמת ההבנה על חשיבות השירות בארגון במאה ה-21. בעולם העסקי של היום, הלקוחות הם בעלי ידע רב ונגישות למידע מצד אחד והדרישות שלהם וחוסר הנאמנות גוברים מצד שני. למצוינות בשירות כאסטרטגיה חשיבות רבה ליצירת בידול איכותי למול המתחרים, במסגרת ההרצאה נכיר תפיסות עולם שרותיות ונתוודע למיומנויות וכלים עדכניים הנדרשים כחלק ממערך של שירות מנצח.

 

"חזון ארגוני הלכה למעשה"
בכל עת וזמן נתפסו אנשי חזון כאנשים ייחודיים היודעים להוביל את הסובבים אותם בזמני משבר ולהנהיגם בבטחה ובהצלחה ליעד מוגדר. כיום, בטלטלות הכלכליים בשווקים המקומיים והעולמיים, במצב של חוסר ודאות עסקי ההולך וגובר במגזר הציבורי והפרטי נדרשים אנשים אלו יותר מתמיד. מהו חזון? כיצד מגדירים חזון, מהו תפקיד החזון בארגון? כיצד מיישם המנהל את החזון בחברה? מהו הקשר בין חזון, אסטרטגיה ומטרות הארגון? מהן התועלות הצפויות ועוד אלו מקצת מהתכנים בהם נעסוק במסגרת נושא מרתק זה. חזון ואסטרטגיה ארגונית מהווה את אחד מהנושאים החמים והאקטואליים ביותר הקיימים כיום בתחום הניהול. 

 

"ניהול מנצח דרך אסטרטגיית מחויבות ארגונית"
כל ארגון מורכב מאנשים, מחלקות, אגפים המחויבים לעבוד בשיתוף פעולה, בסינרגיה ומתוך חזון וערכים משותפים במטרה להצליח. מחקרים עדכניים הוכיחו כי חוסר הזדהות העובדים עם יעדי הארגון, חסמים אישיים, תסכול מקצועי, שחיקה, סדרי עדיפויות שונים (דור X ודור Y), קונפליקט ערכים, מתחים פנימיים ועוד מביאים לאובדן "המחויבות הארגונית" של העובדים בארגון, עזיבה פיזית ומנטלית, ויוצרים מסלול תפקודי בעייתי ונסתר, שלא רק שאינו תורם ליעדי הארגון אלה שלרוב אף נוגד ופוגע! ההרצאה מציגה את התפיסה המודרנית החדשה בשנים האחרונות בארגונים המתמקדת בדרכים לפתרון הבעיות ובהעצמת ביצועי הארגון ותוצריו.

"ניהול משא ומתן"
תכנון וניהול מו"מ הינם מהיסודות המרכזים לעסקה מוצלחת. מרגע בו החלטנו על רצוננו בדבר מסוים מתחילה העסקה להירקם תוך כדי דיאלוג מורכב נושאי המשא ומתן. מתודולוגית ניהול המו"מ חשובה היום לכל אדם המצוי בקשר עם לקוחות או ספקים וחשיבותו רבה אף יותר לארגון מפאת היכולת להביא לשינוי משמעותי בכל הקשור לעמידה ביעדי הניהול.

"ניהול מבוסס ערכים"
כל החברות המובילות בעולם גילו את השיטה -"ניהול מבוסס ערכים". גישת ניהול מתקדמת זו מאפשר למנהל להניע את האדם לעבודה תוך זיהוי עולם ערכיו האישי של העובד.  יצירת זיקה בין עולם ערכיו של העובד לערכי הארגון באופן היצר מוטיבציה פנימית חזקה לעשייה חטובת העובד, הקבוצה והארגון. הרצאה מרתקת המציגה את התפיסות המתקדמות בעולם, בניהול עובדים במאה ה-21.

"לחשוב עתיד"
ארגונים במאה ה- 21 נמצאים במרוץ הישרדות קיומי. הפעילות תכין את הארגון לתפקוד בסביבה המשתנה ולהתפתחויות הגלובליות, כצעד קריטי להבטחת שרידותו וצמיחתו. הנושא מעצים את חדשנות החשיבה הניהולית של משתתפיה, תוך הקנייה ושילוב תובנות ומתודולוגיות מתקדמות. הפעילות מחריגה את המשתתפים מ"אזור הנוחות" האישי, מסירה גבולות וחסמים אישיים וקבוצתיים ומקנה מגוון כלים הכרתיים ומעשיים החיוניים להתחדשות וצמיחה ארגונית במאה ה-21. הפעילות נסמכת על מחקרים עדכניים, פרסומים אקדמיים וניתוחי אירוע (Case Studies) של חברות מהמובילות במשק ובהן Google, Microsoft, Virgin, Intel, Apple.

 

"עיצוב האישיות הניהולית"
מהו הגורם המרכזי להצלחה בניהול? מה מייצר מנהלי על? כיצד ניתן לפתח את אישיות המנהל להעצמת תפקודו והישגיו? שאלות אלו ונוספות עמדו במרכזם של מחקרים באוניברסיטאות המובילות בעולם, ובהן ייל, אוקספורד סטנפורד ועוד. הממצאים הובילו לשינוי תפיסתי בכל הקשור לתוכניות פיתוח מנהלים. מעולם הניהול השגרתי, נפתחו דלתות לתובנות מתחומי חקר המוח, גנטיקה ופסיכואנליזה. תובנות הנוגעות לאופן בו מתעצבת אישיותנו והשפעתה העצומה על חיינו.

  

הרצאות העשרה

 
"עולם המחר"

מה צופן בחובו העתיד? איך יהיה העולם עוד מספר שנים קדימה? מהם השינויים הטכנולוגיים הצפויים ומה תהיה השפעתם על חיינו? מה צפוי מבחינה רפואית? טכנולוגית? תקשורתית? חברתית ועוד. במסגרת הרצאה מרתקת זו – "עולם המחר", נסקור את המגמות הצפויות בתחומים ושונים ונתוודע למהפכת הננוטכנולוגיה בישראל ובעולם הצפויה להשפיע ולשנות דרמטית את סביבת ואיכות חיינו.

"חיידקים – סכנה או הזדמנות לאנושות"

מאז ומעולם היו החיידקים נושא המרתיע את האדם. נושא המתחבר למגפות ומחלות ללא פתרון נראה באופק. מחקרים עדכניים מראים כי בהכרות מעמיקה ובניהול נכון, החיידקים מהווים גורם חיובי וקריטי להישרדותה של האנושות. במסגרת נושא מרתק זה נתוודע לעולמם של החיידקים ולאופן בו נרתם העולם המחקרי לגיוסם לשיפור איכות חיי האדם ואנושות כולה.

"סוד מעיין הנעורים"

משחר ההיסטוריה מחפשת האנושות את קסם סוד הנעורים. אותו מעיין המבטיח נעורי נצח וחיוניות. מחקרים מתקדמים בתחום הגנטיקה והביוטכנולוגיה מצאו לאחרונה את הגורם להזדקנות האדם. מאותו רגע החלה פריחה בפיתוח תהליכים להגברת מודעות האדם לשמירה על מראה צעיר וחיוניות מנטלית ופיזיולוגית. במהלך הרצאה מרתקת, המשלבת תכנים מחקריים מעולם הגנטיקה, הביולוגיה והפילוסופיה היישומית, נסקור את הממצאים והדרכים המומלצות כדי להיראות טוב ולהרגיש טוב בכל גיל. 

"גנטיקה בשירות האנושות"

לפי כל התחזיות, המאכלים שאנחנו מכירים ואוהבים יתייקרו במאות אחוזים והאנושות כולה תעמוד בפני אתגרים קיומיים. אז איך בכל זאת נחייה בעולם יפה, בריא באריכות ימים ובאיכות חיים? הנדסה גנטית הנה אחת התשובות למכלול דרישות אלו ואחרות נוספות. במסגרת הרצאה מרתקת זו נסקור את החידושים בתחום הגנטיקה בעולם ואופן השפעתם הצפויה עלינו ועל איכות חיינו.

"מסתרי המוח האנושי"

מאז ומעולם נתפס מוח האדם כדבר מרתק וסודי בו גלומים יכולות על נסתרות. התפתחות הטכנולוגיה במאה האחרונה פתחה לאדם חלון מדהים לתוך נבכי מוח האדם, ולהכיר באופן מעמיק את המכונה המתקדמת ביותר בעולם המנהלת את חיינו והמשפיעה על גורלנו. במסגרת נושא מרתק זה נציץ אל עולם מהפנט ומורכב יותר מהיקום סביבנו,

נלמד איך עובד מוח האדם וכיצד נוכל להפיק את המרב ממנו לשיפור איכות חיינו. 

 

"עצמה אישית כדרך חיים"

"עצמה אישית כדרך חיים" הינו אחד מהנושאים החמים והאקטואליים ביותר הקיימים כיום ממדעי ההתנהגות והפסיכולוגיה החיובית. הנושא הינו ייחודי, מעצים, מפתח ומתאים לכולנו המוצאים את עצמנו לא פעם מתמודדים עם חסמים ומעצורים אישיים המונעים מאתנו לפרוץ קדימה, להתפתח ולהגיע למימוש עצמי והצלחה בעבודה, בחברה ובחיים האישיים.

להזמנת הרצאה חייגו 03-7284154